ANTIVIROTICKÁ ROUŠKA "lodička" 2-vrstvá - modrotisk A

s DPH: 94 Kč

  • Výrobce: Chráněná dílna Charita Strážnice
  • Katalogové číslo: 921414 -15
  • Termín dodání (dny): 7
  • Hmotnost: 0,016 kg

Velikosti: S-M, L-XL

Zákaznické volby výrobku:
VELIKOST
VZOR
Typ zavazování

Textilní rouška je ušitá ze dvou vrstev. Vnější vrstvou je bavlněné plátno jednobarevné nebo s různým potiskem a vnitřní vrstvou je bavlněná tkanina se speciální povrchovou úpravou - zvaná CORO. Rouška se zavazuje se kolem hlavy a krku pružnými šňůrkami z bavlněného úpletu. Tyto šňůrky lze podle potřeby snadno uvázat pro rychlé nasazování do kruhového tvaru, který dobře padne za uši podobně jako gumičky (viz obrázková galerie). Roušku lze vyvářet a opakovaně používat.

Textilní antimikrobiální a antivirotický materiál CORO – 100% dlouhovlákenná bavlna, kterou lze opakovaně (až 100x)prát a vyvářet na nejvyšší teplotu. Biocidní vrstva je tvořená reakční směsí oxidu titaničitého a chloridu stříbrného, v níž aktivní stříbro zajišťuje antivirotické vlastnosti s účinností více než 90%. Jedná se o unikátní technologii, kterou je tkanina upravená na bázi elektropotenciálu iontů stříbra. Testy OEKO-TEX a EPA u výrobce textilie k dispozici.

Doporučená údržba:

 praní na 90°C, neutrální namáhání

 zákaz bělení chlorovými prostředky

 sušení při nízké teplotě

  žehlit max. při 200°C

  zákaz chemického čištění

 

Zakoupením tohoto výrobku podporujete práci zdravotně postižených. Děkujme!

MOŽNOST NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ - zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním postižením, proto dle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, nabízíme firmám, organizacím či institucím s více než 25 zaměstnanci možnost plnit povinný podíl osob se zdravotním postižením odběrem služeb či výrobků.

Parametr Hodnota
Vnější materiál 100% bavlna
Vnitřní materiál Antimikrobiální bavlněné plátno

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky

0202
0303